Moi klienci

Jako fotograf eventowy miałem przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi. Moja praca skupia się przede wszystkim na fotografowaniu wydarzeń ale także produktów czy architektury. Uchwycenie kluczowych momentów, atmosfery i emocji jest dla mnie niezwykle ważne, dlatego staram się zawsze dostosować do potrzeb klienta i zrobić wszystko, aby moje fotografie przekazywały jak najwięcej.

Wśród moich klientów znajdują się m.in.:

College of Europe
Muzeum Józefa Piłsudskiego
QATAR
LOTTO
HOCHTIEF
AVON
MERRELL
FRANKE
MUZEUM HISTORII POLSKI
GRUPA ŻYWIEC
PILSNER URQUELL
NIKKA WHISKY
MALEMEN
COLLISTAR
NAC RALLY TEAM
CONVERSE
KONKRETPR
BERKELEY SQUARE
SELCOS
ZOUZA
GALILU
CHRISTIANBRETON
iColoniali
MP
KUBOTA

Budowanie wizerunku firmy poprzez zdjęcia eventowe to skuteczny sposób na zwiększenie jej rozpoznawalności oraz poprawienie wizerunku w oczach klientów i partnerów biznesowych. Zdjęcia eventowe to zdjęcia z różnych wydarzeń organizowanych przez firmę, takich jak konferencje, bankiety, pokazy produktowe czy imprezy integracyjne.

Kluczowe znaczenie ma tutaj jakość zdjęć, która powinna być jak najwyższa, aby pokazywać firmę z jak najlepszej strony. Warto więc skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który zrobi zdjęcia z wydarzenia w taki sposób, aby pokazać jego atmosferę, emocje i zaangażowanie uczestników.

Po uzyskaniu zdjęć, warto zwrócić uwagę na ich wykorzystanie. Można je opublikować na stronie internetowej firmy, w mediach społecznościowych, w publikacjach prasowych czy prezentacjach multimedialnych. Dzięki temu zdjęcia eventowe staną się skutecznym narzędziem promocyjnym, które pozwoli na pokazanie działalności firmy oraz zdobycie nowych klientów.